Кубок переможця Турніру обласної організації ФСТ «Динамо» вручили представникам ДДУВС!

Підбили підсумки Турніру обласної організації ФСТ «Динамо» України серед збірних команд об’єднаних колективів фізичної культури і спорту правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб області. Нагородження переможців – представників Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ – відбулося під час засідання ректорату.

Кубок переможця ректору полковнику поліції Андрію Фоменку вручив перший заступник голови ГО «Дніпропетровська обласна організація ФСТ “ДИНАМО” України» Сергій Барсегян.

«Уже третій рік поспіль збірна Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ посідає 1 місце. Переконаний, це не остання перемога для команди вашого закладу. Тож, хочу щиро привітати з цією знаковою подією», – зауважив Сергій Барсегян.

Нагадаємо, що у жовтні-грудні 2022 року збірна ДДУВС стала абсолютним переможцем під час змагань із футзалу та стрільби кульової, а на турнірі з настільного тенісу посіла 2 місце.

У загальному підсумку команда закладу знову виборола перемогу. Вітаємо спортсменів та бажаємо нових спортивних досягнень!