«Актуальні проблеми сучасної науки у дослідженнях молодих учених, курсантів та студентів»

За такою назвою у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція, присвячена Дню науки. У якості співорганізаторів виступили Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, Національна академія внутрішніх справ та Одеський державний університет внутрішніх справ.

Відкрив захід та привітав учасників ректор ХНУВС Валерій Сокуренко. Із вітальним словом виступила проректор ДДУВС Лариса Наливайко, яка наголосила, що українська наука мобілізувала зусилля навколо пошуку шляхів вирішення проблем, зумовлених війною.

«Перемога і повоєнне відродження України стануть початком відбудови української науки. Більш того, без плідних наукових досліджень важко уявити розбудову нашої країни», – наголосила Лариса Романівна.

Звернулися до учасників також ректор ОДУВС Дмитро Швець та проректор Національної академії внутрішніх справ Сергій Чернявський.

Участь у заході взяли здобувачі вищої освіти, молоді вчені закладів вищої освіти України. Доповідачами були висвітлені питання забезпечення внутрішньої безпеки держави, особистої безпеки поліцейського в умовах воєнного стану, співробітництва України з Європейським Союзом у рамках Європейського поліцейського офісу тощо.

Презентували свої доповіді здобувачі вищої освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ: курсант ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Дмитро Корінь та курсант факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Максим Судоплатов.

Зазначимо, що Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ має тривалу співпрацю з Харківським національним університетом внутрішніх справ. Зокрема, це спільне проведення науково-практичних заходів, наукових конкурсів, підготовка наукових праць тощо.