АНОНС: Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми досудового розслідування та протидії злочинності в сучасних умовах»

26 травня 2023 року у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми досудового розслідування та протидії злочинності в сучасних умовах».

Метою проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції є створення платформи для об’єднання досвіду та потенціалу науковців та практиків, представників органів публічної влади й інститутів громадянського суспільства України з дослідження проблем протидії організованій злочинності в умовах воєнного стану.

Передбачається зокрема обговорення наявних й прогнозованих загроз та вразливостей, що негативно впливають на безпекове середовище держави, а також напрацювання фундаментальних положень нової багаторівневої системи управління внутрішньою безпекою на загальнодержавному рівні.

До участі в конференції запрошуються науково-педагогічні працівники, ад’юнкти (аспіранти) та здобувачі, а також практичні працівники правоохоронних органів.

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

• законодавче забезпечення діяльності органів досудового розслідування на досудовому провадженні;

• нормативне забезпечення взаємодії органів досудового розслідування з оперативними підрозділами;

• законодавче забезпечення використання результатів оперативно-розшукової діяльності в кримінальному провадженні;

• нормативне забезпечення використання результатів негласних слідчих (розшукових) дій у кримінальному провадженні;

• дотримання права на свободу та особисту недоторканність у досудовому провадженні.

• інституційна спроможність правоохоронних органів протидіяти злочинним спільнотам;

• інтеграція правоохоронної системи України у світовий правоохоронний простір щодо протидії організованим формам злочинності;

• удосконалення національного кримінального законодавства та кримінальноправова політика щодо протидії діяльності злочинних спільнот та осіб, що перебувають у статусі підвищеного злочинного впливу;

• методологічні проблеми підготовки фахівців для правоохоронних органів з питань протидії злочинності;

• протидія легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом: виявлення та конфіскація злочинних активів: вітчизняний та міжнародний досвід.

Робоча мова конференції: українська. Вимоги до оформлення тез доповідей (повідомлень) додаються.