У ДДУВС – видовищні змагання з волейболу!

Змагання з волейболу відбулися вихідними у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. Продемонструвати свою вправність у цьому виді спорту зібралися представники усіх курсантських факультетів та спеціальностей.

У кожного напрямку – своя збірна. По 8 спортсменів на команду, хлопці та дівчата. Грали по 3 партії, а переможців визначали за олімпійською системою. За дотриманням правил суворо слідкували судді – викладач кафедри фізичного виховання та тактико-спеціальної підготовки Віктор Рожеченко та викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки Роман Марков.

Призові місця розподілилися наступним чином:

1 місце – факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції;

2 місце – факультет підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності;

3 місце – ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції.

Організатори наголошують: проведення таких заходів вкрай позитивно впливає на здоров’я та фізичну підготовку здобувачів вищої освіти, сприяє розвитку взаємодопомоги, дружби та підтримки між учасниками змагань, вчить їх працювати у команді. А це – невід’ємна складова у роботі майбутнього правоохоронця.