«Державно-громадське партнерство в процесі формування та реалізації публічної політики»

Під такою назвою пройшов у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ ІІІ Всеукраїнський круглий стіл. Захід організовано кафедрою управління та адміністрування з метою обговорення актуальних проблем особливостей функціонування сфери публічного управління та адміністрування і присвячено Дню державної служби України.

У зустрічі взяли участь понад 50 представників органів державної влади та органів місцевого самоврядування, громадських організацій, а також науковці та здобувачі вищої освіти.

Круглий стіл відкрила проректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Лариса Наливайко. Вона наголосила, що попри воєнний стан Всеукраїнський круглий стіл проводиться в університеті вже втретє. У результаті напрацьовано низку рішень щодо нагальних питань сучасного публічного управління.

Свої академічні напрацювання презентували вчені більш ніж 20 закладів вищої освіти. Зокрема долучилися представники Рурського університету Бохуму (Німеччина), Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного університету «Львівська політехніка», Національного університету цивільного захисту України, Університету митної справи та фінансів, Класичного приватного університету, Придніпровської державної академії архітектури та будівництва, Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» тощо.

Учасників привітали начальник управління з питань культури, молоді та спорту Дніпропетровської обласної ради Лілія Гиренко, начальник управління патрульної поліції в Дніпропетровській області Андрій Калюжний, секретар постійної комісії з питань сім’ї, молоді та спорту Дніпропетровської обласної ради Діна Міфтахутдінова та директор навчально-наукового інституту права та інноваційної освіти Вікторія Савіщенко.

Презентували свої виступи, в яких були висвітлені питання протидії окупаційним процесам, формування реалізації соціально-економічної політики в Україні тощо: завідувач кафедри державного управління і місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету Іван Лопушинський, голова Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області Олександр Правосуд, професор кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування Дніпровського державного аграрно-економічного університету Таїсія Крушельницька.

Практичним досвідом у різних сферах державно-управлінської діяльності поділилися представники департаменту фінансів Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Хмельницької міської ради, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, Запорізької районної державної адміністрації та інших органів влади та громадських об’єднань.

Узагальнивши думку студентського самоврядування університету, на важливість державно-громадського та державно-приватного партнерства звернув увагу голова відділу організації навчальної роботи та забезпечення якості освітньої діяльності студентського самоврядування ННІ права та інноваційної освіти Антон Наумик.

Підсумовуючи результати ІІІ Всеукраїнського круглого столу, завідувач кафедри управління та адміністрування Наталія Сидоренко наголосила на ефективності та необхідності проведення подібних заходів задля формування сучасної стратегії післявоєнної відбудови України.