Перша психологічна допомога: заняття для студентів ДДУВС

Для студентів ННІ права та інноваційної освіти проведено заняття на тему «Перша психологічна допомога». Захід організовано психологом відділення психологічного забезпечення університету Євгенією Глаголєвою.

Заняття проведено з метою ознайомлення студентів з основними поняттями психологічної допомоги, її завдань, умов та принципів надання першої психологічної допомоги. Захід пройшов за участю завідуючої кафедри загальноправових дисциплін Ольги Кулініч.

Під час заняття здобувачі ділилися власним життєвим досвідом та зазначили, що знання, отримані на занятті, є важливими в умовах сьогодення.

Особливо акцентували увагу на вміння спілкування з постраждалим, дотримання правил надання першої психологічної допомоги та відпрацювання вправ стабілізації психоемоційного стану.