У ДДУВС відбувся захист результатів стажування у формі поліцейського квесту

Захист результатів стажування проведено для курсантів випускних курсів.

До складу комісії увійшли фахівці Університету та керівники практичних підрозділів. Захист проводився з елементами поліцейського квесту з використанням локацій навчальних полігонів ДДУВС.

Особливу увагу під час захисту приділено діяльності слідчо-оперативних груп на місцях подій за фактами вчинення воєнних злочинів, особливостям досудового розслідування кримінальних правопорушень, вчинених в умовах воєнного стану.

Здобувачі демонстрували навички складання протоколів огляду місця події за фактом ракетного обстрілу, огляду трупа, оглядали приміщення зі схованкою зброї, виявляли докази під час огляду транспортного засобу; організовували та проводили обшук за фактами отримання неправомірної вигоди, використовували інформаційно-аналітичні інструменти виявлення злочинів у сфері публічних закупівель онлайн; проводили затримання правопорушників, здійснювали заходи спостереження тощо.

За результатами захисту стажування підбито підсумки та надано рекомендації щодо удосконалення практичної підготовки.