У ДДУВС укладено Меморандум про співпрацю з Донецькою обласною державною адміністрацією

Сторони впевнені: спільна робота допоможе соціальній реабілітації осіб з інвалідністю з числа військових ветеранів та посилить освітній вектор діяльності.

Ректор ДДУВС Олександр МОРГУНОВ зазначив, що спільна робота надасть можливість посилити соціальну реабілітацію осіб з інвалідністю обох регіонів. Заступник голови адміністрації Олександр ШЕВЧЕНКО подякував за можливість співпраці та зауважив про високу важливість спільної роботи заради майбутнього держави.

Сторони обговорили варіанти співпраці, які можуть бути реалізовані відповідно до Меморандуму: це надання освітніх послуг, проведення спільних наукових та освітніх заходів, курси підвищення кваліфікації, практика, стажування здобувачів освіти з інвалідністю тощо.

По завершенні заходу гостям продемонстрували матеріально-технічну базу університету та Автошколи для осіб з інвалідністю ДДУВС: клас автопідготовки, підйомник для переміщення крісла колісного до укриття під час тривоги, готельні номери для осіб з інвалідністю.