У ДДУВС триває державна атестація здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) освітнього рівня

Інформаційно-комунікаційні заходи з питань запобігання корупції, Новини університету

До складу екзаменаційних комісій увійшли фахівці Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ та керівники практичних підрозділів Національної поліції.

Державна атестація проходить у змішаному форматі. Протягом тижня курсанти спеціальностей 081 «Право», 262 «Правоохоронна діяльність» склали комплексні екзамени з використанням елементів поліцейського квесту з профільних дисциплін на полігонах «Запобігання та протидія домашньому насильству», «Організація дорожнього руху та оформлення ДТП», «Розслідування воєнних злочинів» та інших.

За проведенням державної атестації спостерігав уповноважений ДДУВС з реалізації антикорупційної стратегії Руслан ЛУПИР.

Члени комісій зазначили, що здобувачі вміло використовують категоріальний апарат та набуті під час навчання знання, а також досвід, отриманий під час практики.