Слухачі «Академії поліції» ДДУВС провели правоосвітню онлайн-лекцію для ліцеїстів

Новини «Академії поліції», Новини університету

Із учнями Запорізької гімназії №77 майбутні поліцейські розібрали тему кібербулінгу. До дискусії доєднався завідувач відділення забезпечення діяльності Центру Андрій Шевченко.

У рамках ознайомчої онлайн-лекції школярам роз’яснили поняття кібербулінгу та його основних видів, розібрали психологічні портрети учасників і причини агресивної поведінки в інтернет-просторі. Майбутні правоохоронці наголосили на видах адміністративної відповідальності для неповнолітніх, а також визначили шляхи та техніки подолання тиску й емоційного стресу, викликаного кібербулінгом.

Слухачі ЗЦППП долучились і до профорієнтаційної роботи: презентували майбутнім абітурієнтам переваги та особливості навчання у ДДУВС. Учні отримали вичерпне уявлення не лише про етапи вступної кампанії, а й про напрямки підготовки, спеціальності та перспективи, які відкриваються перед молодими спеціалістами після випуску.