Здобувачі ДДУВС вибороли призові місця на Чемпіонаті України з самбо

Новини університету

Поборотися у своїй ваговій категорії з’їхалися понад 150 учасників з усіх областей України.

Збірну ДДУВС представили 13 здобувачів – у командному заліку вони фінішували другими, поступившись лише спортсменам з Донецька.

В особистій першості:

2 місце – Дмитро Кирнос (СР-231) до 58 кг, Нікіта Каліберда (СР-142) до 79 кг, Ростислав Бережний (КП-131) до 88 кг, Юлія Толмачова (ДР-343) до 72 кг;

3 місце – Анастасія Тарнапольська (ДР-144) до 80 кг, Єлизавета Жукова (ДР-141) до 54 кг, Рамил Мірзаєв (КП-235) до 71 кг, Олександр Яковлев (ДР-245) до 79 кг.

Хороші результати показали Марія Єрьоміна (Б-ПД-331) до 54 кг та Владислав Зайцев (КП-231) до 64 кг – вони п’яті у турнірній таблиці.

Вітаємо збірну із показовим виступом на всеукраїнських змаганнях, бажаємо сил і наполегливості на шляху до нових спортивних звершень!