Higher Education Policy (HEP)

Міжнародна Асоціація Університетів

Шановні колеги, ДДУВС, як член Міжнародної асоціації університетів (IAU)  має безкоштовну підписку на Higher Education Policy (HEP), щоквартальний рецензований дослідницький журнал, який редагується IAU з 1988 року та зараз видається Springer Nature.

Спосіб доступу до журналу змінюється, і замість того, щоб отримувати номер кожного кварталу, ми раді повідомити, що тепер ви можете отримати доступ до HEP через систему перенаправлення URL-адрес, налаштовану IAU та Springer Nature. Це означає, що тепер ви можете переглядати та завантажувати весь попередній каталог журналу та мати доступ до перших онлайн-статей – статей, які були прийняті до публікації та з’являються в Інтернеті, поки очікують на призначення їх випуску.

Як отримати доступ до HEP

Перейдіть на веб-сайт IAU і виберіть HEP – останній випуск на сторінці публікацій. Дотримуйтесь інструкцій у розділі НОВИЙ онлайн-доступ до HEP для членів IAU. Після входу ви перейдете на веб-сайт SpringerLink, де зможете вибрати статтю чи випуск HEP.

Облікові дані для входу в Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ:

Ім’я користувача: Inst_Member/3786

Пароль: ilo2o7ij