Ректор ДДУВС взяв участь у форумі «10 років війни. Шлях до Перемоги»

На заході були присутні представники керівництва області та міста, військові й ветерани. До форуму долучився ректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Олександр МОРГУНОВ.

Захід пройшов на платформі станції метрополітену. Після хвилини мовчання та виконання Державного гімну України форум відкрив голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Сергій ЛИСАК.

Зі спогадами про початок війни виступили Дніпровський міський голова Борис ФІЛАТОВ, заступник міністра у справах ветеранів України Максим КУШНІР і голова руху ветеранів України Володимир ЛАГУТА.

Заступниця очільника області Надія ЗАДОРОЖНЯ презентувала соціальний інформаційний посібник путівник ветерана «Піксель». Путівник містить інформацію про медичні та реабілітаційні послуги, працевлаштування, отримання гранту на власну справу тощо.

Своїм ветеранським досвідом поділилися заступник голови обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іван НАЧОВНИЙ; журналістка та Народний герой України Ірина БАГЛАЙ; амбасадор проекту «Титани UA» Олексій МОРОЗ, представники громадськості.

Наприкінці заходу відбулась концертна програма «Культурного десанту».