Курсанти ДДУВС проводять акції до Дня довкілля

Здобувачі прибирали місця поховання захисників України на Краснопільському кладовищі та навели лад на прилеглій території підшефного дитячого будинку.

Курсанти факультету підготовки фахівців для підрозділу кримінальної поліції на Краснопільському кладовищі вшанували пам’ять полеглих воїнів хвилиною мовчання й покладанням квітів. Після цього навели ладна місцях поховання воїнів, прибрали дрібне сміття, листя тощо.

Організатори заходу зазначили, що такі акції є частиною національно-патріотичного виховання здобувачів.

Курсанти допомогли й підшефному дитячому будинку – Комунальному закладу освіти «Спеціальна школа N 12»Дніпропетровської обласної ради» для дітей з вадами зору. Вони облаштували клумби для висадки квітів, прибрали територію дитячого будинку.

Здобувачі вищої освіти ДДУВС зазначають, такі акції дають можливість проявити турботу про тих, хто цього потребує та підготувати місто до весни.