Курсанти ДДУВС відвідали Дніпровський апеляційний суд

Захід проведено задля набуття практичних навичок за темою «Провадження з перегляду судових рішень» із навчальної дисципліни «Кримінальний процес».

Курсанти оглянули дві зали судових засідань, у яких відбувається розгляд апеляційних скарг у рамках кримінальних проваджень, та мали змогу особисто бути присутніми під час судових засідань: розглянуто скаргу захисника щодо скасування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та подальше обрання особистого зобов’язання обвинуваченому за ч. 4 ст. 410 КК України. А також скарги засудженого щодо повернення справи на новий розгляд судом першої інстанції.

Здобувачі отримали загальне уявлення про порядок проведення судових засідань у суді другої інстанції в умовах воєнного стану, а також ознайомилися із особливостями проведення судового розгляду у режимі відеоконференції. Відвідування Дніпровського апеляційного суду має важливе практичне значення для реалізації набутих знань і навичок майбутніми правоохоронцями.

Захід організовано доценткою кафедри кримінального процесу та стратегічних розслідувань ДДУВС Аліною Гаркушою.