Курсанти ДДУВС провели суботник на території підшефного закладу

Здобувачі 1 курсу ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ДДУВС навели лад у центрі соціального захисту та соціально-психологічної реабілітації дітей «Барвінок».

Курсанти підкопали дерева, підрізали чагарник та вичистили територію від сміття. Старанність та ентузіазм, із яким працювали майбутні правоохоронці, були високо оцінені працівниками закладу та місцевими жителями.

Здобувачі університету відзначили, що акція стала не лише внеском у екологію та благоустрій, а й важливим кроком до формування позитивного суспільного духу. Це привід надати приклад місцевій молоді, власними силами демонструвати важливість колективної праці та солідарності.

У позанавчальний час курсанти систематично ініціюють заходи з охорони довкілля, у тому числі й на території підшефних закладів.

Захід відбувся у рамках проєкту Департаменту освіти, науки та спорту МВС «Дружня підтримка».