Курсантка ДДУВС взяла участь у весняному кемпі школи «ЮрФем»

У Львові пройшла зустріч випускниць літніх шкіл, що проводилась Асоціацією жінок-юристок України «ЮрФем» в партнерстві з Lawyers Without Borders Canada (LWBC).

У роботі темпу взяла участь курсантка Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Катерина ГРИБЧЕНКО.

У межах навчання Катерина долучилася до дискусій на тему щодо лідерства юристок, гендерних стереотипів, сексизму, дискримінації, гендерно зумовленого насильства. Також підняли питання толерантності та безбар’єрності.

Спікери та експерти навчали учасників ідентифікувати, документувати та розслідувати випадки гендерно зумовленого насильства, зокрема домашнього, сексуального та кібернасильства.

Це вже не перший захід «ЮрФем», в якому курсантка бере участь. За словами Катерини ГРИБЧЕНКО, такі заходи є дуже корисними для неї як для майбутньої слідчої.

За результатами навчання, всі присутні отримали відповідні сертифікати.