У ДДУВС визначили кращих гравців чемпіонату з міні-футболу

Новини університету

На базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ провели першість з міні-футболу серед курсантів. Переможців привітав ректор Олександр МОРГУНОВ.

Метою змагань є підготовка та відбір спортсменів до участі в обласному турнірі з міні-футболу «Динамо – 2024».

На футбольному полі зійшлися команди курсантського інституту й факультетів, а також ЗЦППП «Академія поліції» (м. Запоріжжя) та Українського державного університету науки і технологій.

Після процедури жеребкування команди зіграли у двох підгрупах: тривалість ігор склала по два тайми у 10 хвилин (без зупинок) із 3-хвилинними перервами. У фінальному матчі зустрілися збірні факультетів кримінальної поліції та превентивної діяльності – із рахунком 6:3 перемогу одержала команда факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної полиції. Третє місце – в Українського державного університету науки і технологій.