Профорієнтація триває: ліцеїстам – про ДДУВС

Викладачами кафедри спеціальної фізичної підготовки Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ проведено профорієнтаційну зустріч з учнями Дніпровського ліцею № 31. На зустріч були запрошені учні випускних класів.

Профорієнтація для старшокласників від «Академії поліції» ДДУВС

Новини ЗЦППП «АКАДЕМІЯ ПОЛІЦІЇ», Новини університету

Працівники ЗЦППП «Академія поліції» провели профорієнтаційний захід для майбутніх абітурієнтів, де познайомили з Дніпропетровським державним університетом внутрішніх справ та умовами вступу.

Поліцейські Дніпра ознайомили курсантів ДДУВС з роботою «Custody Records»

Для здобувачів проведено ознайомчу зустріч у відділенні поліції №7 Дніпровського районного управління поліції за участі представників сектору дотримання прав людини та працівників управління кадрового забезпечення області.

Студентам про кар’єру: лекція для здобувачів випускних курсів ДДУВС

Онлайн-захід проведено ННІ права та інноваційної освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ спільно з Дніпропетровським обласним центром занятості.