У ДДУВС відзначили Всеукраїнський день психолога

Захід проведено з метою популяризації психології як науки, популяризації професії психолога та формування у здобувачів вищої освіти професійної ідентичності та етики.

Участь у зустрічі взяли викладачі та студенти ННІ права та інноваційної освіти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Завідувач кафедри психології та педагогіки ДДУВС, доктор психологічних наук, доцент, практикуючий психолог Вікторія КОРНІЄНКО привітала всіх присутніх та зазначила про важливість психологічної науки у підтриманні здорового клімату сучасного українського суспільства.

Здобувачі вищої освіти презентували свої дослідження, які стосувалися актуальних тем сучасної психологічної науки. Вікторія КОРНІЄНКО передала студентам грамоти та подяки за активну участь у житті та науковій діяльності університету від ректора ДДУВС Олександра МОРГУНОВА.