Студентка ДДУВС перемогла у вокальному конкурсі D1 VOICE

За результатами голосування журі та глядачів студентка ННІ права та інноваційної освіти Юлія Рижко стала кращою у категорії дорослих.

Дівчина успішно пройшла три етапи телевізійних ефірів: у першому заспівала пісню Тіни Кароль «Вільна», для другого обрала відомий хіт Кузьми Скрябіна «Спи собі сама». Виступ студентки зібрав майже 1000 переглядів на ютуб-каналі телеканалу.

У гранд-фіналі Юлія Рижко представила власне бачення пісні «Обійми» від гурту Океан Ельзи. Члени журі високо оцінили не лише вокальну майстерність конкурсантки, а й чуттєве та емоційне прочитання музичного твору.

«Я би хотіла висловити велику подяку університету за можливість проявляти себе та свої творчі здібності. Також подякувати Григорович Ірині Юріївні за розробку та вдосконалення пісень, з якими я виступала на телевізійній сцені, а Кузіній Ользі Вікторівні – за неймовірної краси костюми», – прокоментувала студентка.

Вокальний конкурс D1 VOICE отримає своє продовження у наступному сезоні.