У ДДУВС нагородили спортсменів університету

Новини університету

Під час ранкового шикування ректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Олександр МОРГУНОВ нагородив призерів спортивних чемпіонатів та випускників Української школи сучасних технологій.

Нещодавно у Дніпрі пройшли змагання в рамках «Динаміади-2024», де команда ДДУВС виборола третє призове місце серед легкоатлетів. В особистому заліку перше місце посіла курсантка групи ДР-345 Олена КУБАСОВА з часом 03:34 на дистанції 1 км.

На Чемпіонаті України з Комбат самозахист ІСО, який проходив у Броварах на Київщині, курсант групи КП-233 Арсеній ЗАХАРОВ виборов перше місце в категорії до 75 кілограмів.

Ректор також вручив сертифікати курсантам, що пройшли двотижневий курс навчання в Українській школі сучасних технологій: сертифікати засвідчують наявність у курсантів навичок керування FPV-дроном.