Науковець ДДУВС взяв участь у семінарі для суддів

Онлайн-семінар пройшов за темою «Особливості розгляду справ про адміністративні правопорушення, передбачені ст. 130 КУпАП в умовах воєнного стану».

Захід проведено Дніпровським регіональним відділенням Національної школи суддів України для суддів місцевих загальних судів і помічників суддів місцевих загальних та апеляційних судів.

Семінар відкрив директор Дніпровського регіонального відділення Володимир ПОПЛАВСЬКИЙ, який ознайомив із програмою та запросив до активної участі в обговоренні судової практики розгляду справ про адміністративні правопорушення на транспорті.

На початку семінару старший викладач кафедри адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності Дніпровського державного університету внутрішніх справ Максим ШЕВЯКОВ зупинився на питаннях кваліфікації адміністративних правопорушень на транспорті.

Учасники обговорили проблемні питання, що виникають під час розгляду справ у суді, а також обмінялися думками і досвідом щодо їх вирішення.