II Міжнародний форум молодих учених «Сучасні дослідження в глобалізаційному світі: наука для миру і безпеки»

Анонси університету

Захід пройде у Дніпровському державному університеті внутрішніх справ 12 червня 2024 року у змішаному форматі.

Форум буде проведено з метою створення платформи для обміну думками і досвідом між дослідниками і практиками, представниками органів державної влади, місцевого самоврядування або інститутів громадянського суспільства України та держав-партнерів і союзників щодо актуальних питань забезпечення академічної доброчесності у наукових дослідженнях та в освітньому процесі в контексті стрімкого технічного розвитку, подолання викликів, які стоять перед українською наукою в умовах повномасштабної збройної агресії росії, пошуку шляхів зміцнення національної безпеки і поглиблення міжнародного співробітництва.

Участь у форумі візьмуть представники міжнародних установ, органів державної влади, судових і правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування та інституцій громадянського суспільства, вчені, докторанти, аспіранти та здобувачі вищої освіти України та зарубіжних країн.

Питання для розгляду та обговорення:

– особливості діяльності в умовах воєнного стану закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання;

– протидія корупції в органах державної влади та місцевого самоврядування в умовах воєнного стану;

– проблеми забезпечення гендерної рівності в умовах війни тощо.

Для участі у Форумі необхідно в термін до 03 червня 2024 року включно надіслати на електронну адресу – serhii.tsyhulskyi@dduvs.edu.ua заявку за встановленою формою та тези доповідей, оформлені відповідно до вимог.

Докладніше – в інформаційному листі.

Контактні особи:

1. Сергій Цигульский, голова Ради молодих вчених ДДУВС, к.і.н., (050) 968-36-38, serhii.tsyhulskyi@dduvs.edu.ua;

2. Денис Прошин, т.в.о. начальника відділу організації наукової роботи ДДУВС, к.і.н., доц., тел. (067) 561-38-19.