Здобувачі ДДУВС взяли участь у навчанні громадських активістів

Представники студентсько-курсантського органу самоврядування Дніпровського державного університету внутрішніх справ пройшли дводенне навчання, організоване Фундацією Регіональних Ініціатив.

До навчання долучилися здобувачки ДДУВС Марія ХЛІВНА та Віолетта ВАЖЕНКОВА.

У процесі навчання в рамках роботи «Інноваційної Неформальної Школи Активіста/-ки» тренери з Дніпра, Вінниці та Харкова відкрили для учасників ґрунтовні розуміння громадської діяльності, інструменти впливу на життя міста та області, деталі й нюанси проєктного менеджменту, алгоритм співпраці з громадською спільнотою та з органами виконавчої влади.

Здобувачки дізнались, як створити власний корисний для суспільства проєкт в умовах воєнного стану та мирного часу, механізм втілення ініціативи від ідеї до реальних результатів.

На думку здобувачок, таке навчання є дуже корисним для представників студентської молоді, адже дає можливість розвиватися у плані громадського активізму та допомагати робити своє місто краще та зручніше для його мешканців.