«Кращі практики імплементації Директиви ЄС про захист прав викривачів»: вебінар для курсантів ДДУВС

Захід організовано в рамках вивчення дисципліни «Кримінальний процес» для здобувачів 3 курсу ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції.

Сучасні знання: у ДДУВС поліцейських навчали використанню БПЛА

Заняття організовано для слухачів відділення первинної професійної підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

«Кращий слідчий»: вікторина для курсантів ДДУВС

Захід проведено кафедрою кримінального процесу та стратегічних розслідувань ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

Залучення практиків: курсантів ДДУВС знайомили з роботою дорожньої служби з безпеки на транспорті

До семінарського заняття з адміністративно-юрисдикційної діяльності курсантів групи ПД-232 факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності доєднались практичні працівники дорожньої служби з безпеки на транспорті.

Безпека інформації: сучасні знання для поліцейських

Для слухачів відділення первинної професійної підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації ДДУВС проведено заняття з дисципліни «Інформаційні технології в поліцейській діяльності. Безпека роботи з інформацією».