«Кращі практики імплементації Директиви ЄС про захист прав викривачів»: вебінар для курсантів ДДУВС

Захід організовано в рамках вивчення дисципліни «Кримінальний процес» для здобувачів 3 курсу ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції.

Спікерками вебінару стали експертки громадської організації «Фундація інституційного розвитку» кандидат юридичних наук, доцент Оксана БРОНЕВИЦЬКА та Олена КАРПОВА. Модератором заходу виступила професорка кафедри кримінального процесу та стратегічних розслідувань Вікторія РОГАЛЬСЬКА.

Майбутні слідчі, окрім знань щодо міжнародного досвіду імплементації Директиви Європейського Союзу про захист прав викривачів, отримали відповіді щодо процесуального статусу викривача, проблемних питань реалізації його прав та обов’язків, зокрема – щодо забезпечення безпеки, а також дізналися про онлайн-курси цієї тематики. За результатами вебінару усі учасники отримали відповідні сертифікати.