«Кращий слідчий»: вікторина для курсантів ДДУВС

Захід проведено кафедрою кримінального процесу та стратегічних розслідувань ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

Участь у вікторині взяли команди 3-го курсу. Вікторина складалася з чотирьох конкурсів: у якості домашнього завдання команди демонстрували відеофрагмент за тематикою «Доказування: епізод із професії слідчого». На «розминці» учасники давали відповіді на тестові завдання різних ступенів складності з кримінального процесу.

Під час практичного завдання команди виконували аналіз та співставлення з нормами кримінального процесуального законодавства України різних практичних слідчих ситуацій.

Капітани змагалися у відтворенні важливих базових норм-дефініцій Кримінального процесуального кодексу України.

За результатами рішення журі перемогу здобула команда «Борці за справедливість» (ДР-144), 2 місце посіла команда «Вартові Немезиди» (ДР-141), 3 місце – у команди «Захисники закону» (ДР-142), відзнаку за участь отримала команда «Фортеця Кримінальний процес» (ДР-143).