Професорка ДДУВС взяла участь у всеукраїнському семінарі

Захід проводився Дніпровським регіональним відділенням Національної школи суддів України.

Участь у семінарі на тему «Особливості здійснення судового розгляду щодо злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів та інші злочини проти здоров’я населення» взяли понад 180 суддів місцевих загальних судів та помічників суддів місцевих загальних і апеляційних судів.

Виступ Вікторії РОГАЛЬСЬКОЇ було присвячено питанням допустимості доказів, отриманих під час проведення процесуальних дій до внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань під час розслідування кримінальних правопорушень, передбачених розділом XIII Кримінального кодексу України.

Під час спілкування з учасниками семінару Вікторія РОГАЛЬСЬКА акцентувала увагу на проблемних питаннях та актуальній судовій практиці щодо проведення огляду місця події, затримання особи та тимчасового вилучення майна, а також відповіла на запитання від суддів.