Залучення практиків: курсантів ДДУВС знайомили з роботою дорожньої служби з безпеки на транспорті

До семінарського заняття з адміністративно-юрисдикційної діяльності курсантів групи ПД-232 факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності доєднались практичні працівники дорожньої служби з безпеки на транспорті.

На занятті були присутні начальник відділу державного нагляду (контролю) у Дніпропетровській області Державної служби України з безпеки на транспорті Дмитро ДЯДЕНЧУК та старший державний інспектор відділу державного нагляду (контролю) у Дніпропетровській області Дарина ГАУК, викладач кафедри адміністративного права, процесу та адміністративної діяльності Крістіна ДЕРЕВʼЯНКО.

Захід було присвячено складанню процесуальних документів та особливостям їх оформлення даною службою згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення.

Під час спілкування залучені практики відповідали на питання.

Здобувачі також поглибили свої знання в розгалуженні підвідомчості справ.