Знання, що рятують: у ДДУВС проведено заняття з домедичної підготовки

У занятті взяли участь представники постійного особового складу Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

Заняття з домедичної підготовки проведено з метою вдосконалення навчання осіб постійного атестованого складу ДДУВС в системі службової підготовки, підвищення професійних якостей поліцейських та здобуття теоретичних знань з основ медичної допомоги й оволодіння відповідними практичними уміннями і навичками.

На занятті розглядались способи зупинки критичних кровотеч у потерпілих при травмі верхніх кінцівок. Розглянуто види та типи кровоспинних турнікетів, способи й позиції накладання на верхні кінцівки, відпрацьовано прийоми роботи з турнікетами.

Під час практичного відпрацювання офіцери закріпили навички, отримані під час теоретичної частини.