Курсанти ДДУВС привітали вихованців дитячого будинку

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей курсанти ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції завітали до одного з підшефних закладів.

Курсанти привітали діточок подарунками – розвиваючими іграшками, наборами для творчості та розмальовками. Ініціатором збору виступив заступник голови студентсько-курсантської ради ДДУВС Михайло Дзюба, активно доєдналися здобувачки Марія Хлівна та Віолетта Важенкова.

«Такі заходи утворюють певну систему, яка повинна функціонувати завжди. Під час війни діти не мають забувати про свята, тож наша ціль – подарувати їм тепло та святковий настрій», – прокоментували майбутні поліцейські.

Курсанти переконані: сьогодні діти заслуговують особливої уваги, адже вони є найбільш вразливими членами суспільства. Тож підтримка з боку майбутніх правоохоронців – це ще й формування у малечі відчуття безпеки, довіри та надії на краще майбутнє.