Здобувачі ДДУВС відвідали музей техніки у Запоріжжі

Захід організовано відділенням виховної, соціально-гуманітарної та культурно-масової роботи ВКЗ університету з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

25 здобувачів побували в унікальному технічному музеї «Фаєтон» – він відомий найбільшою колекцією ретроавтомобілів, мотоциклів та військової техніки в Україні. Хлопцям та дівчатам провели екскурсію шістьма виставковими залами, де знаходяться колекційні зібрання зброї, велосипедів, старовинних предметів побуту.

Здобувачі були вражені: кожна одиниця техніки – попри поважний вік – досі перебуває в робочому стані, тож зробили памʼятні фотографії та навіть побували «за кермом» окремих експонатів.

На завершення здійснили прогулянку островом Хортиця – унікальним історико-культурним комплексом, що відтворює образ козацької столиці та атмосферу часів козацтва.