У ДДУВС пройшла виставка малюнків «Герої України очима дітей»

Захід організовано відділенням виховної, соціально-гуманітарної та культурно-масової роботи університету.

Експозицію виставки оформили на маскувальній сітці, яку військові використовують для прикриття своїх позицій. Загалом було представлено близько півсотні малюнків, виконаних дітьми працівників Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

Курсанти ДДУВС, які прийшли на виставку, побачили зображених на малюнках Героїв. Виставка наочно демонструє, що для юних художників Герой – це перш за все захисник, який сумлінно несе службу та береже їхній спокій і дитинство.

Завідувач відділення виховної, соціально-гуманітарної та культурно-масової роботи ДДУВС Наталія КАРНАУХ зазначила: такі заходи проходять в рамках національно-патріотичного виховання та навчають патріотизму, дають можливість розвивати у дітей творчі здібності, стимулюють натхнення.

Захід проведено у рамках реалізації проєкту Департаменту освіти, науки та спорту МВС «Дружня підтримка».

#дружня_підтримка