Досвід практиків для курсантів ДДУВС

Здобувачі ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Дніпровського державного університету внутрішніх справ зустрілись із представниками Запорізької обласної прокуратури.

Тема зустрічі – використанню безпілотних літальних апаратів під час огляду місця події внаслідок ракетного обстрілу.

Участь у заході взяли начальник відділу протидії злочинам, вчиненим в умовах збройного конфлікту Запорізької обласної прокуратури Микита КОВАЛЕВСЬКИЙ та прокурор відділу Микита МАНЕВСЬКИЙ.

Здобувачам вищої освіти продемонстрували відео, яке наочно доводить ефективність використання БПЛА в умовах воєнного стану, можливості здійснення дорозвідки та попереднього огляду місця падіння уламків ракети на місцях прильотів.

Викладачі ДДУВС переконані: зустрічі з фахівцями різних підрозділів дають можливість збільшити обізнаність здобувачів та на практиці закріпити теоретичні основи, отримані в аудиторії.