Факультативне заняття «Використання безпілотних літальних апаратів у поліцейській діяльності»

Участь у занятті взяли слухачі відділення первинної професійної підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

Заняття проведено з метою підвищення обізнаності працівників поліції щодо сучасних технічних засобів.

Під час заходу увагу акцентовано на видах і типах безпілотних літальних апаратів, їх функціях та будові. Слухачі знайомились з основними елементами управління БПЛА, принципами їх роботи, умовами використання тощо.

Сучасні проблеми вимагають сучасних методів їх вирішення, тож Національною поліцією вже напрацьовано певний досвід використання безпілотних апаратів в роботі поліцейських.

Заняття з метою опанування теорії та практики БПЛА тривають в ДДУВС для постійного та перемінного складу на регулярній основі.