Компанія TetraTech (США) передала навчальне обладнання для використання в освітньому процесі ДДУВС

Під час робочого візиту до закладу вищої освіти з представниками TetraTech зустрівся ректор Олександр МОРГУНОВ.

Начальник відділу взаємодії з Національною поліцією України Девід ПАРКЕР передав макети вибухонебезпечних предметів та плакати із детальною інформацією з метою використання під час викладання освітньої компоненти «Ідентифікація вибухонебезпечних предметів».

Ректор Олександр МОРГУНОВ подякував закордонним партнерам та акцентував увагу на тому, що в закладі вищої освіти успішно впроваджено навчання з особистої безпеки поліцейських під час гуманітарного розмінування та висловив упевненість щодо подальшої співпраці університету та компанії TetraTech.

У рамках зустрічі представники компанії TetraTech оглянули спеціалізовану навчальну аудиторію ідентифікації вибухонебезпечних предметів.