Тривають спільні навчання: досвід ЗСУ для курсантів ДДУВС

Заняття організовано викладачами кафедри тактико-спеціальної підготовки ДДУВС спільно з кваліфікованими фахівцями Збройних сил України.

Розглянуто теоретичні основи ведення вогню з міномета та види боєприпасів. Відпрацьовано вправи з виявлення навчальних цілей, розрахунку відстані та подальшого ураження (використано пневматичні тренажери для підготовки мінометного розрахунку калібром 82 мм та 120 мм).

Відпрацьовано навички роботи з протитанковими ракетними комплексами «Фагот» і «Корсар»: курсанти виконали навчальні пуски ракет в інтерактивному режимі.

Тактико-спеціальна підготовка курсантів як майбутніх офіцерів поліції сприяє відпрацюванню практичних навичок, ознайомленню із матеріальною частиною різних видів озброєння та набуттю знань, необхідних в умовах воєнного часу.