Волонтерський рух: допомога лікарям від курсантів ДДУВС

Здобувачі Дніпровського державного університету внутрішніх справ вчергове взяли участь в облаштуванні медичних закладів Дніпра.

Курсанти завжди готові допомагати медикам та брати участь в ініціативах, спрямованих на поліпшення умов для поранених захисників.

Майбутні офіцери ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції щиро відгукнулись на прохання щодо облаштування медичного закладу. Вони допомогли винести сміття з приміщень, де наразі тривають ремонтні роботи.

Курсанти переконані: тільки взаємодопомога може привести до Перемоги. Кожна навіть незначна допомога – це велика подяка лікарям та воїнам.

Захід проведено у рамках реалізації проєкту Департаменту освіти, науки та спорту МВС «Дружня підтримка».

#дружня_підтримка