Всеукраїнський круглий стіл «Організаційно-правове забезпечення підрозділів превентивної діяльності національної поліції»

Захід пройшов на базі Дніпровського державного університету внутрішніх справ за ініціативи навчально-наукової лабораторії з дослідження проблем превентивної діяльності.

«Техніка виконання больових прийомів та контролів»: тактичне заняття для слухачів «Академії поліції» ДДУВС

Під керівництвом викладачів циклу спеціальних дисциплін слухачі відпрацьовували больові прийоми з переведенням умовного правопорушника у позицію для супроводження або в положення больового контролю на землі.

«Використання безпілотних літальних апаратів у поліцейській діяльності»: практичне заняття

Заняття проведено для слухачів відділення первинної професійної підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації Дніпровського державного університету внутрішніх справ.