Лекція-дискусія із Віцеспікеркою Верховної Ради України Оленою КОНДРАТЮК

Тема заходу: «Тренд на гендерну рівність у світовій та українській політиці»

Наукові, науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти Дніпровського державного університету внутрішніх справ взяли участь у онлайн-дискусії із Віцеспікеркою Верховної Ради України Оленою КОНДРАТЮК.

Лекція є спільним проєктом Освітнього Центру Верховної Ради України та Ukreate Hub, патронесами якого є Віцеспікерка Верховної Ради України Олена КОНДРАТЮК спільно зі спікеркою литовського Сейму Вікторією ЧМІЛІТЕ-НІЛЬСЕН.

Учасники зустрічі мали нагоду поспілкуватися з Віцеспікеркою парламенту, разом проаналізували тренд на гендерну паритетність у світовій політиці та дізналися про основні бар’єри, з якими стикаються жінки на шляху до політичних вершин, а також про прогрес та виклики у цьому напрямку на прикладі українського парламенту.