«Використання безпілотних літальних апаратів у поліцейській діяльності»: практичне заняття

Заняття проведено для слухачів відділення первинної професійної підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

Напередодні під час теоретичного заняття слухачі вивчали види й типи безпілотних літальних апаратів, їх функції та будову, знайомились з основними елементами управління БПЛА, принципами їх роботи, умовами використання тощо.

Продовженням факультативу стало відпрацювання отриманих раніше теоретичних знань. Слухачі за допомогою комп’ютерних симуляторів вчилися керувати БПЛА та виконували навчальні польоти.

Після завершення занять поліцейські з новими знаннями продовжать службу в практичних підрозділах.