Заняття з домедичної підготовки для офіцерів ДДУВС

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ пройшло заняття з домедичної підготовки для постійного особового складу.

Захід організовано з метою вдосконалення навчання осіб постійного атестованого складу ДДУВС в системі службової підготовки, підвищення професійних якостей поліцейських та здобуття теоретичних знань з основ медичної допомоги й оволодіння відповідними практичними уміннями і навичками.

Учасники відпрацювали застосування кровоспинних турнікетів з метою зупинки критичних кровотеч під час поранення верхніх та нижніх кінцівок, а також правильне розгортання джгута та його накладання.

За словами фахівців, такі навички мають бути відпрацьовані до автоматизму, аби мати можливість вчасно та ефективно застосувати в критичній ситуації.