Курсанти ДДУВС досліджують українське кіно

Курсанти ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції переглянули фільми «Замінована» та «Будинок «Слово»».

Здобувачі 3 курсу ознайомилися із документальним фільмом Ірини Кондрачук, що розкриває питання забрудненості української землі ворожими боєприпасами. Стрічка під назвою «Замінована» порушує проблему окупованих територій, їх повернення та очищення від вибухонебезпечних предметів. Курсанти побачили, як працюють сапери піротехнічної служби Муніципальної варти, кадри з якими були відзняті в Ірпені.

Здобувачі 2 курсу Інституту переглянули «Будинок «Слово»» – історичну драму про представників «Розстріляного відродження». За словами майбутніх поліцейських, після початку повномасштабного вторгнення у суспільстві зростає цікавість до постатей українських митців, які були закатовані та знищені радянською комуністичною машиною. Фільм знято кінорежисером Тарасом Томенком.

Заходи відбулися з метою національно-патріотичного виховання курсантів.