Посилення практичної складової: у ДДУВС пройшло заняття з тактичної медицини

Заняття проведено для слухачів відділення первинної професійної підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

Тренінг з основ домедичної підготовки від навчально-тренувального центру тактичної медицини «КоЛеСо» провели військові медики одного з підрозділів сил територіальної оборони: Василь ЩЕДРИЙ, Денис ЧЕРЕДНІЧЕНКО та Поліна ХАДЖИЙСЬКА.

Під час заходу поліцейські у супроводі з інструкторами розглянули способи та принципи надання допомоги ASM (All Service Members) за рекомендаціями TCCC (Tactical Combat Casuality Care).

Увагу акцентовано на зупинці критичних кровотеч з верхніх та нижніх кінцівок за допомогою кровоспинних турнікетів. Також відпрацьовано алгоритм серцево-легеневої реанімації постраждалого, контроль прохідності дихальних шляхів тощо.

Наприкінці тренінгу всі учасники отримали відповідні сертифікати.