Відбувся перший випуск слухачів курсу «Використання БПЛА в поліцейській діяльності»

В університеті розпочато пілотний факультативний курс «Використання БПЛА в поліцейській діяльності», де беруть участь військові ветерани, практичні працівники підрозділів Національної поліції, курсанти ДДУВС.

Зі слухачами курсу по його завершенні зустрівся ректор ДДУВС Олександр МОРГУНОВ. Очільник закладу зазначив, що курс є корисним, адже спрямований саме на практичні навички керування та розуміння слухачами завдань БПЛА та їх можливостей щодо застосування у діяльності Національної поліції.

Курс містить теоретичну частину, роботу на тренажерах (симуляторах польотів) та практичну частину: на облаштованих локаціях та на відкритій місцевості – полігоні, де є можливість випробовувати різну висоту та траєкторії руху БПЛА.

Опанування курсу дає можливість ефективно використовувати БПЛА та керувати операторами БПЛА під час виконання поліцейських функцій.

Навчання проводилось на безпілотних літальних апаратах MAVIC 3.