Конкурс для здобувачів вищої освіти на навчання за програмою академічної мобільності у Польщі та Румунії

Анонси університету

Оголошується конкурс на навчання в осінньому семестрі 2024/2025 н.р. за програмою академічної мобільності серед здобувачів вищої освіти першого бакалаврського рівня в Університеті Александру Йоана Кузи в Яссах, Академії економіки в Бухаресті (Румунія), Університеті Яна Кохановського (Польща).

Викладачі ДДУВС взяли участь у Міжнародній практичній конференції в м. Салоніки (Греція)

Конференція «Симуляційна медицина та сценарій-орієнтоване навчання з невідкладної допомоги» організована в рамках Програми ЄС Еразмус+ у сфері вищої освіти на базі Університету «Арістотеля» міста Салоніки.

Перший в Україні: випускник Автошколи для осіб з інвалідністю ДДУВС отримав водійське посвідчення категорії С1

Слухач Автошколи Дніпровського державного університету внутрішніх справ успішно склав практичний іспит та отримав водійське посвідчення категорії С1.