Конкурс для здобувачів вищої освіти на навчання за програмою академічної мобільності у Польщі та Румунії

Анонси університету

Оголошується конкурс на навчання в осінньому семестрі 2024/2025 н.р. за програмою академічної мобільності серед здобувачів вищої освіти першого бакалаврського рівня в Університеті Александру Йоана Кузи в Яссах, Академії економіки в Бухаресті (Румунія), Університеті Яна Кохановського (Польща).

До участі в конкурсі запрошуються здобувачі, що навчаються за спеціальностями 081 «Право», 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», 051 «Економіка», 073 «Менеджмент»

Вимоги до кандидатів:

• бути здобувачем вищої освіти 2-4 курсу бакалаврату;

• мати середній бал не нижче, ніж 80 балів;

• володіти англійською мовою не нижче рівня В2;

• мати біометричний паспорт;

• надати мотиваційний лист англійською мовою (до 2 стр.);

• перелік наукових публікацій (за наявності);

• підтвердження перемог в освітніх, наукових конкурсах та олімпіадах;

• рекомендація кафедр.

Умови навчання:

• навчання безкоштовне;

• надання гуртожитку;

• проживання та харчування власним коштом.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-форму до 25.06.24: docs.google.com/forms

Конкурс із зареєстрованими кандидатами буде проведено 26 червня 2024 року.

У разі виникнення запитань, звертайтеся до координатора програми академічної мобільності заступника директора ННІ права та інноваційної освіти Лілії МЕЖЕВСЬКОЇ тел. (066) 363 20 53 або пишіть на електронну пошту: esi_lie@dduvs.edu.ua