Навички для успіху: у ДДУВС провели зустріч із курсантами

У Дніпровському державному університеті внутрішніх справ пройшло заняття з курсантами в рамках соціального проєкту FAMILY DDUVS.

Захід проведено завідувачем відділення виховної, соціально-гуманітарної та культурно-масової роботи ВКЗ Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Наталією КАРНАУХ.

Під час зустрічі обговорено навички успіху в житті та професійній діяльності – Soft skills.

Наталія КАРНАУХ визначає основні навички: цілепокладання, емоційний інтелект, ефективну комунікацію, медіаграмотність, критичне мислення, тайм-менеджмент, креативність, курсанти мали змогу проаналізувати свій досвід у використанні Soft skills під час навчання та життєвих ситуацій.

Захід проведено у рамках реалізації проєкту Департаменту освіти, науки та спорту МВС «Дружня підтримка».

#дружня_підтримка