Профорієнтація від ДДУВС для школярів Запоріжжя

Новини «Академії поліції», Новини університету

Заходи проведено ЗЦППП «Академія поліції» Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

Поліцейські зустрілись із учнями Запорізької гімназії №4 Запорізької міської ради в рамках заходу «Школа молодого правоохоронця» Молодіжної поліцейської академії. Зустріч пройшла у форматі лекції та квесту за темами «Кримінальна та адміністративна відповідальність неповнолітніх» та «Безпечна поведінка вдома та на вулиці».

Слухачі «Академії поліції» ознайомили дітей з правилами протипожежної безпеки, обговорили небезпечні ситуації, підняли питання правильного поводження з побутовими приладами тощо. В ході заняття поліцейські висвітили такі питання, як поняття та види відповідальності, що стосуються неповнолітніх осіб.

У рамках профорієнтаційної роботи поліцейські розповіли школярам про ДДУВС, етапи вступної кампанії, спеціальності і напрямки освітньої діяльності та про переваги навчання в закладі вищої освіти.